Pastatų ventiliacijos sistemų projektavimas

Norite taupyti pinigus – mūsų projektuotojai padės pasirinkti optimalų sprendimą!

UAB "Oro centras" ruošia įvairios paskirties pastatų vėdinimo ir kondicionavimo sistemų projektus. Turime patirties projektuojant viešbučius, administracinius pastatus, prekybos, pramogų bei sporto kompleksus, baseinus, daugiabučius gyvenamuosius namus, pramonės objektus.

Kaip projektavimo taip ir montavimo metu, nemažai dėmesio skiriame ventiliacijos bei kitų inžinerinių sistemų suderinamumui tarpusavy, vėdinimo įrangos valdymo klausimams bei priežiūros patogumui.

Kadangi projektuojant ventiliaciją, mes rengiame tik DARBO projektus, kuriuos patys įgyvendiname ir nagrinėjame kaip dirba sumontuota ventiliacijos sistema – drįstame teigti, kad mūsų projektai yra itin aukštos kokybės, t.y. siūlomi projektiniai sprendimai yra kruopščiai apgalvoti, patikrinti praktikoje, lengvai įgyvendinami, atsižvelgia į pastato konstrukcijos bei montavimo ypatumus, suderinti su vandentiekio, elektros bei kitų komunikacijų projektais.

Geras ventiliacijos projektas ne tik leidžia sutaupyti ženklias investicijų sumas, išvengti nesuderinamumo problemų montavimo metu, bet svarbiausia – sukurti tokią ventiliacijos sistemą, kuri butu efektyvi ir patogi. ...»

Daugiau informacijos: