Pastatų kondicionavimo projektai: fancoil - vandeninės šildymo/kondicionavimo sistemos

Didelis gamintojų pasirinkimas: Daikin, Mitsubishi, Trane, Carrier, Haier, Panasanic ...

Fancoil kondicionavimo sistemų veikimo principas:

Kondicionavimo įranga: Fancoilai (šaldymo mašinos)

Fancoil tipo sustemos susideda iš vandens šaldymo mašinos (čilerio) ir daugybės oro kondicionavimo įrenginių, kurie montuojami kiekvienoje pastato patalpoje. Šaldymo mašina tiekia atvėsintą vandenį kondicionavimo įrenginiams per uždarą vandentekio sistemą. Skirtingai nuo freoninnių kondicionavimo sistemų, čia nėra apribojimų nei dėl vandens magistralės ilgio, nei dėl aukščių skirtumo, todėl fancoil sistemose vienas šaldymo agregatas gali aptarnauti nerybotą skaičių kondicionavimo įrenginių, t.y. – atlikti viso pastato kondicionavimą.

Šalto laikotarpio metu sistemoje cirkuliuoja karštas vanduo ir kondicionieriai atlieka šildymo funkciją. Gaminamos kaip dvivamzdės taip ir keturvamzdės fancoil sistemos. Keturvamždės sistemos turi du vandens kontūrus: viename cirkulioja šaltas vanduo, o kitame – karštas. Tokiu būdu, vienu metu skirtingose patalpose kondicionierius galima naudoti kaip vėsinimo, taip ir šildymo režime.

Daugiau info: ...»

fancoil šildymo/vėsinimo 4 vamzdžių sistema

Fancoil kondicionavimo sistemų paskirtis:

Pastatų kondicionavimo projektai

Fancoil tipo kondicionavimo sistemos naudojamos viešbučiuose, administraciniuose pastatuose, sporto kompleksuose bei kituose viešosios paskirties pastatuose – visur kur reikia montuoti daug vidinių kondicionavimo prietaisų.

UAB Oro centras atlieka įvairių vėdinimo bei kondicionavimo sistemų projektavimą bei įrengimą. Mes ne užsiimame mažmenine prekyba kondicionavimo įranga bei atsarginėmis dalimis.

Daugiau info: Kompleksinės pastatų ventiliacijos sistemos...»