Pramoninės oro valymo sistemos

Norite taupyti pinigus? Mūsų projektuotojai padės pasirinkti optimalų sprendimą!

Skirtingos paskirties pramoninių vėdinimo sistemų projektavimas ir montavimas:

Dulkių ištraukimo sistemos darbo vietose

Dulkių ištraukimas darbo vietose:

Oro valymas yra plačiai naudojamas pramonėje, kur daugelyje darbo vietų išsiskiria nuodingos dujos arba didelis dulkių kiekis. Tokiais atvejais reikia įrengti vietines oro ištraukimo sistemas darbo vietose, kad nuodingos medžiagos nesklistų po visą patalpą. Itin aktualus yra nuodingų ar pavojingų teršalų šalinimas jų išsiskyrimo taške tokiais būdais, kad nepatektų į darbuotojo kvėpavimo takus. Kadangi darbo vietos turi skirtingą konfigūraciją, atliekame nestandartinių pramoninių vėdinimo sistemų projektavimą ir montavimą, pvz: oro ištraukimo spintas, gaubtus, pritaikytus tam tikrai darbo vietai siurbtuvus ir t.t. ...»

Pramoninis vėdinimas:

Kad pramoniniai teršalai nepatektų į aplinką, atliekamas specializuotos oro valymo sistemos įrengimas. Naudojant oro valymo sistemą, ištraukiamas oras gali būti grąžintas atgal į patalpą. Tokiu būdu nelieka būtinybės tiekti į patalpą šviežią orą iš lauko, ir sutaupoma daug šilumos. Galima išskirti du oro valymo įrangos tipus: drožlių, birių medžiagų dulkių gaudytuvai ir aerozolių bei nuodingų dujų absorberiai.

Valant orą nuo birių medžiagų dulkių, yra aktuali pačių filtrų valymo problema, nes jie labai greitai užsiteršia. Praeitame amžiuje vietoje filtrų, stambioms dulkėms naudodavo ciklonus, veikiančius ekscentrinės jėgos principu. Kai oro srautas sukdavosi specialios formos konuse, inercijos dėka sunkesnės dulkės susirenka prie išorinių senelių ir palei jas subyra į maišą ar bunkerį per angą apatinėje dalyje. O nuvalytas tokių būdų oras lieka konuso ertmės viduje ir yra išleidžiamas lauk per kitą angą. Trukumas - nedidelis oro valymo efektyvumas, neišvalo nuo smulkių frakcijų.

Šią problemą siūlome spręsti įrengiant pulsinio srauto filtrus su automatiniu valymu. Oro valymo įrenginys vienu metu naudoja 10-20 didelio ploto rankovinius filtrus ir iš eilės vienas iš filtrų yra automatiškai valomas pulsnio, didelio greičio, oro srauto pagalba. Tad filtrų valymas vyksta automatiškai, nenuraukiant įrenginio darbo. Mes bendradarbiaujame su žinomais oro valymo įrangos gamintojais: Simatek, Formula Air. ...»

Pramoninis oro valymo įrenginysOro valymo įrangaAerozoliu valymo įranga

Hepa filtrai (superfiltrai):

Medicinos įstaigose, maisto pramonėje, farmokologijoje, labolatorijose ir kitur, kur taikomi ypatingi švaros reikalavimai, projektuojamos vėdinimo sistemos su Hepa filtrais, kurie sulaiko iki 99,99% dulkių, mikroorganizmų bei kitų teršalų. Atliekame tokių, norminio švarumo, patalpų vėdinimo sistemų projektavimą ir montavimą. ...»

Oro valymo filtrai Camfil