Multisplit kondicioneriai. Sistemų projektavimas ir įrengimas.

Didelis gamintojų pasirinkimas: Daikin, Mcquay, Refra, Haier, Mitsubishi, Fujitsu, Toshiba, Trane, Carrier, Tadiran, Electrolux, Midea, LG, Samsung, Vivax, Panasonic... Mes parinksime jums tinkamiausią sistemą.

Multi split kondicionavimo sistemos įrengimas

Multisplit kondicionavimo sistemos (kai prie vieno išorinio bloko jungiasi keli vidiniai kondicionieriai) montavimą renkamės tuomet, kai turime kelias gretimas patalpas, kur reikia užtikrinti individualų kondicionavimo režimą atskiro kondicionieriaus pagalba. Tai, kad keli kondicionieriai jungiasi prie vieno išorinio modulio, leidžia susitaupyti vietą ant fasado ir tai, gerokai supaprastina montavimo darbus, nes reikia atlikti tik vieno išorinio bloko montavimą o ne kelių.

Be to, multisplit kondicionavimo sistemos įrengimas leidžia geriau išnaudoti kompresoriaus galią. Kai vienas iš vidinių įrenginių ne dirba, turima galia proporcingai paskirstoma kietiems kondicionieriams ir leidžia jiems pasiekti didesnį našumą. Tai leidžia projektuoti mažesnio našumo išorinį bloką, nei gautųsi sumoje, jei prie kiekvieno kondicionieriaus būtų montuojamas atskiras kompresorius. ...»

Multisplit sieniniai kondicionieriai

Vienas iš pigesniu variantu - multisplit sieniniai kondicionieriai - dažniausia montuojami jau įrengtose ofisuose, kai reikia sumontuoti kondicionavimą keliose nedideliuose kabinėtuose ir nėra techninės galimybės įrengti kondicionierius, įmontuotus į lubas ar į palanges. Projektuojant sieninių kondicionierių įrengimą, yra labai svarbu susirasti tokią vietą, kad iš vienos pusės ne pustų kam nors į sprandą, o iš kitos pusės - tiektų orą į karščiausią vietą (kaip taisyklę - prie lango). Šios kondicionavimo sistemos yra gan populiarios, nes gali tarnauti ir patalpų šildymui. Dirbdamas šilumos siurblio principu, kondicionierius ženkliai sumažina šildymo išlaidas. Praktiškai kiekvienas šiuolaikinis kondicionierius dirba kaip šilumos siurblys oras-oras kol temperatūra lauke ne nukrenta žemiau -15°C. Brangesni modeliai efektyviai dirba ir prie -20°C, ir prie -25°C. Kaip žinoma, žemiau -15°C dažniausia būna tik naktį (kai ofisas ne dirba). Be tuo, tokių naktų Lietuvoje būna nedaug. Tad, kondicionieriaus pagalba galima šildytis, praktiškai, ištisą sezoną ir kainoja tai 2-3 kartus mažiau nei centrinis šildymas. Tad orinio šildymo projektavimas įvairiuose darbo vietose, panaudojant multisplit kondicionavimo sistemą, yra gera alternatyva centriniam šildymui.

Multisplit kondicionavimo sistemos turi nuo 2-jų iki 6-ių vidinių įrenginių. Galimas montavimas kombinacijos iš skirtingo našumo (ir skirtingų tipų) vidinių kondicionierių, tad galima kondicionuoti skirtingų didžių patalpas. Kiekvienas vidinis modulis valdomas atskiru valdymo pultu, kas leidžia kiekvienoje patalpoje nustatyti nuosavą darbo režimą.

Daugiau info: ...»

Multisplit sieniniai kondicionieriai

Didelio galingumo multisplit kondicionavimo sistemos

Multisplit kondicionavimo sistemos – tai vienas išorinis kompresorių blokas, prie kurio jungiami keli vidiniai kondicionieriai. Tokių kondicionavimo sistemų projektavimas apsimoka pastate, kur daug įvairaus dydžio kabinėtų, arba kai reikia vėsinti (arba šildyti) didelio ploto bet neaukštą patalpą ir montuoti joje keletą kondicionierių, kad apimti visą plotą. Pastarasis variantas dažnai pasitaiko kai vykdomas kondicionavimo sistemų montavimas (ir orinio šildymo) kavinėse, kirpyklose, nedidelėse parduotuvėse, viešųjų įstaigų operacinėse salėse.

Multisplit kondicionavimo sistemos įrengimas  ofise

Vidiniai multisplit kondicionieriai gali būti įvairių formų: sieniniai (montavimas aukštai ant sienos), pastatomi (kondicionierius statomas ant grindų), konsoliniai (įrengimas po langais, vietoje radiatorių, arba - montavimas prie lubų, nukreipiant orą horizontaliai iš vieno patalpos galo į kitą), lubinės kasėtės (kondicionieriaus montavimas lubose, vidurį patalpos, o oro išputimas - į 4 puses), arba kanaliniai modeliai (montavimas virš pakabinamų lubų, oro padavimas per ortakius). Paprastai išoriniame modulyje numatyta galimybė pajungti 4-6 kondicionierius. Jeigu reikia pajungti didesnį kiekį vidinių įrenginių, naudojamos sistemos, kuriose yra vienas galingas šaldymo agregatas ir hidraulinis paskirstymo blokas, prie kurio galima pajungti nuo 12-os iki 50-ties kondicionavimo prietaisų...»

Multisplit kondicionavimo sistemų įrengimas

Alternatyva multisplit kondicionavimo sistemų įrengimui, kai kalba eina apie didelius pastatus, kur reikia kondicionuoti daug patalpų - aušinami vandenių kondicionieriai (fancoilai) ...»

UAB "Oro centras" atlieka kondicionavimo sistemų projektavimą bei montavimą. Mažmenine prekyba ne užsiimame. ...»